top of page

Программа обучения
-

 

watzup-07.png
 • עיסוי פנים - אחרי כמה זמן רואים תוצאה?
  ניתן להבחין בתוצאה אפילו אחרי 5 דקות של עיסוי. למשל, לאחר ניקוז לימפטי (פינוי עודף נוזלים ברקמה), נראה של פנים "רזות" ומתאר פנים משורטט ומורם יותר. אחרי תנועת עיסוי המכוונת לשרירי הבעה, נראה קמט הבעה חלק יותר, גבה מורמת או הרמה (ליפטינג) של הרקמה הרכה במרכז הפנים. לפי שיטת ההדרכה, כל תנועת עיסוי נבדקת בפועל בחצי פנים לצורך השווה והמחשה. תוצאה מיטבית, כמובן, אחרי טיפול מלאה הכולל את כל מגון תנועות העיסוי.
 • על מה מבוסס העיסוי?
  טכניקת העיסוי כירומסאז' IQ מבוססת על גישה שיטתית, שבה אנטומיה ותהליכים פיזיולוגיים הם מרכיבי המפתח. תהליכים אלו קשורים להיווצרות שינויים הקשורים לגיל, וההשפעה עליהם תורמת לתיקון שינויים אלו. תשומת לב מיוחדת בטכניקה מוקדשת לראייה הוליסטית, כלומר ליחס בין מצבו הפנימי של מקבל העיסוי לבין הביטויים החיצוניים המשתקפים בפנים בצורה של קמטים, כפלים ועוד.
 • למה כירומסאז' IQ כל כך עדין? האם עיסוי עדין עדיין אפקטיבי?
  טכניקת העיסוי מבוססת על ההישגים המדעיים האחרונים בתחום אנטומיה, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה ונוירופיזיולוגיה. נתונים מודרניים אלה מגדירים את מעטפת הבטיחות שמציבה גבולות להשפעות מכאניות כמו עיסוי. בחריגה מגבולות אלה, אנו עלולים לגרום להשפעות טראומטיות ואף להאיץ את תהליך ההזדקנות. אנו מבינים שעולם העיסוי, לרבות עיסוי הפנים, נשלט על ידי גישה מבנית המבוססת על שימוש בטכניקות עיסוי מכאניות להשגת תוצאות. באופן כללי, ההשערה וההבנה האינטואיטיבית מצביעות על כך שככל שהעיסוי אינטנסיבי ועמוק יותר, כך הוא, לכאורה, יעיל יותר. עם זאת, אין שיטה ברורה "למדידה" או בדיקת תוצאה של השערת הגישה המכנית, למעט הערכה פרטנית של התוצאות, אשר, ככלל, נוטה לאשר את הנחות היסוד של המטפל (חזק יותר=טוב יותר). הגישה שלנו שונה מהשיטה הנפוצה במתודולוגיה מעמיקה ומקיפה יותר. מעמדה זו מתחילה ההבנה שהשפעת העיסוי היא במידה רבה תגובה של מערכת העצבים להשפעה המכנית של טכניקות העיסוי. דה זו מתחילה ההבנה שהשפעת העיסוי היא במידה רבה תגובה של מערכת העצבים להשפעה המכנית של טכניקות העיסוי. כלומר, תוצאות אסתטיות ומניעת שינויים הקשורים לגיל הן התגובות של מערכת העצבים להשפעות העיסוי. לכן, המשימה שלנו היא ליצור דיאלוג הולם מבחינה פיזיולוגית ובטוחה עם מערכת העצבים באמצעות טכניקת עיסוי. במהלך הלימודים, אנו בודקים את הבסיס התיאורטי שלנו, מתחילים בעיסוי פנים בצד היותר צנוח או נפוח כדי לבדוק את התוצאה ביחס לחצי השני. שיטה זו עוזרת לאמת את האפקטיביות של גישה זו ולשנות את ההשערה המכנית של עיסוי.
 • האם חייבים רקע מקצועי על מנת לעבור קורס עיסוי פנים כירומסאז' IQ?
  העיסוי מבוסס על הבנה פיזיולוגית של תהליך ההזדקנות לכן רקע קודם הינו יתרון אך איננו חובה מאחר והקורס הבסיסי משלים את הידע הרוחבי הנדרש. בנוסף, ישנם קורסים מיוחדים באנטומיית ראש, פנים וצוואר ופיזיולוגיה של ההזדקנות למי שרוצה להעמיק בנושא או לסיים את ההכשרה במלוא.
 • האם ניתן לשלב את העיסוי עם טיפול קוסמטי?
  כן - ניתן לבצע עיסוי שיתמוך/ישלים את הטיפול הקוסמטי בהתאם לזמן פנוי והמטרה הטיפולית. ניתן ליצור פרוטוקול עיסוי אישי בין 10 ל-60 דקות.
 • אתם מלמדים עיסוי/ניקוז פנים לימפטי?
  כירומסאז' IQ כולל בתוכו השפעה על מערכת הלימפה – ניקוז/עיסוי פנים לימפטי. חשוב לציין שמערכת הלימפה היא רק אחת מתוך מספר מערכות שעליה פועלת השיטה.
 • מה משך הפרוצדורה של עיסוי פנים כירומסאז' IQ?
  בין 10 ל 60 דקות.
 • כירומסאז' IQ רק שטחי, נעים ומרגיע?
  בניתוח שיטתי של תהליך ההזדקנות, מתברר שלחץ ממלא תפקיד דומיננטי ומקדם תהליך זה. כך למשל, רמת סטרס מוגברת מביאה לעלייה במתח של שרירי השלד והבעה, מה שמוביל בתורו להיווצרות מהירה יותר של קמטי הבעה. לכן, הרגעה כללית והפחתת רמות סטרס מונעות ומאטות את הופעת סימני ההזדקנות. מסיבה זו, טכניקת כירומסאז' IQ מתמקדת בשני תחומים מרכזיים: יצירת רגיעה עמוקה ומנוחה, כמו גם התייחסות למאפיינים האנטומיים האישיים של ההזדקנות של הלקוח באמצעות ההשפעה על שרירי הבעה המכווצים, נפיחות (בצקת) והיבטים פיזיולוגיים אחרים.
 • איפה נמצא הבית ספר?
  הבית ספר ממוקם ברחוב תובל 16 רמת גן, בתוך מתחם הבורסה ובסמוך לתחנת רכבת סבידור מרכז ותחנת רכבת הקלה מסוף 2000.
 • האם ניתן ללמוד עיסוי פנים כירומסאז' IQ אונליין?
  עיסוי הוא קודם כל דרך להעברת תחושות שלא ניתן לשחזר באמצעות תמונות ומילים. בנוסף, עיסוי, במיוחד בעבודה עם אזורים רגישים, כמו הפנים, דורש הבנה ומיומנות מעמיקה. לרוב, זה לא תואם את הרצון האינטואיטיבי לבצע תנועות מכניות עמוקות ומהירות. אנו מקווים שבמהלך התרגול בכיתה תחווי את האיכות העמוקה של טכניקות העיסוי שלנו, שאינן ניתנות להעברת מרחוק. יחד עם זאת, יש לנו מערך סרטוני הדרכה המיועדים למי שכבר קיבל הדרכה פרונטלית בכיתה.
 • אם שכחתי משהו - איך אפשר לחזור על הקורס?
  יש לך אפשרות להשתתף בקורס שכבר עברת בחינם על בסיס מקום פנוי. בנוסף, ניתן להפנות לסרטוני הדרכה או להשתתף במפגשי חזרות מיוחדים.
 • מה משך הקורס הבסיסי?
  6 פגישות שבועיות, 5 שעות כל אחת בין 9.30 עד 14.30. 37.5 שעות אקדמיות.
 • האם יש קורסים מתקדמים?
  תוכנית לימודים מלאה כוללת קורסים מתקדמים המרחיבים את מושגי היסוד שנלמדו בקורס הבסיסי – כירומסאז' 1IQ. יש לציין שגם הקורס הבסיסי הינו קורס מלא וניתן להשתמש בו לעיסויים מלאים. בנוסף, ישנן התמחויות צרות מתוך עולם עיסוי הפנים בכיתות אומן של מדריכי הבית ספר.
 • מה נלמד בקורסים המתקדמים בכירומסאז' IQ?
  הקורס הבסיסי – כירומסאז' IQ1, מספק את מושגי היסוד של ההשפעה על מגוון מערכות פיזיולוגיות בהקשר לטיפול בסימני לגיל ותרפיה. קורסים מתקדמים, בתורם, מרחיבים ומעמיקים את הבסיס הזה, ומספקים ידע ומיומנויות מעמיקים יותר. הם גם מאפשרים להתמודד עם שינויי גיל מתקדמים ומורכבים בצורה יעילה יותר ביחס לקורס הבסיסי. לדוגמה, כירומסאז' 2IQ, מאפשר לך להשפיע בצורה מכוונת יותר על שלבי ההזדקנות 2-3, ולטפל בפתולוגיות אסתטיות כגון שיבוש מתאר הפנים וצניחת רקמה בצורה יעילה יותר. גם בקורס הראשון נוכל לקבל תוצאה טובה באזורים הנ"ל, אך התובנות והכלים של הקורסים המתקדמים פועלים בצורה יעילה יותר.
 • האם הקורס תיאורטי או מעשי?
  הקורס מתמקד יותר בלמידה מעשית, אך מתחיל בבסיס תיאורטי בשלב הראשוני של השיעור. המבנה הבסיסי של הקורס כולל, תחילה, מבוא תיאורטי, לאחר מכן תרגול מעשי של תנועות עיסוי המבוססות על המבוא ולבסוף בדיקת התוצאות. בתוך מבנה זה, כ-30% מהזמן מוקדש לתיאוריה ו-70% לפרקטיקה.

Хиромассаж IQ1 (базовый)
6 встреч раз в неделю по 5 часов 

Полная стоимость 2850шек.
Предварительная запись 2550шек. 

-

Хиромассаж IQ2-3-4
5 встреч раз в неделю по 5 часов 

Полная стоимость 2550шек.
Предварительная запись 2350шек. 

Запись на предыдущем курсе 2100шек.

-

Массаж головы

в эстетических процедурах

1 встреча | 6 часов 

Полная стоимость 730шек.
Предварительная запись 630шек.

-

Самомассаж:

Зональное Старение

1 встреча | 8 часов 

Полная стоимость 800шек.
Предварительная запись 700шек. 

-

МЕЛКИМ ШРИФТОМ

-

Стоимость включает НДС (без добавок).


Предварительная запись за 30 дней до начала курса.

Запись. Предоплата 500шек. от стоимости курса (можно поменять решение за 2 недели до начала курса).

Запись на предыдущем курсе, например, записаться на IQ2, во время IQ1 и тд.

 

Всегда начинаем обучение с IQ1.


Самомассаж и массаж головы: только для прошедших обучение Хиромассаж IQ1 лицо.


Количество мест ограниченно.

Рекомендуем участвовать в ознакомительном уроке.

bottom of page